Harmonogram konzultací před závěrečnými zkouškami

06.05.2020

Třída 3.A, obor: 41-55–H/01 opravář zemědělských strojů

a) týden 11.5. – 15.5.2020 teoretická výuka (odborné předměty), čas: 7.00 hod. – 12.00 hod.

- žáci budou rozděleni na 2 skupiny (2x 12 žáků).

1.skupina - učebna č.1+8:

Bari Michal, Boček Matěj, Bogyo Ondřej, Dražil Jan, Hyka Sebestián, Chmurčiak Aleš, Janoušek Václav, Klimeš Petr, Knespl Jan, Kožmín Aleš, Krejčík Vojtěch, Kvapil Jan.

2.skupina - učebna č.6:

Lebeda Jan, Mára Vojtěch, Maruška Patrik, Mikeš Marek, Najmon Vojtěch, Patrman Jakub, Pažout Libor, Pažout Miroslav, Pova Daniel, Sinek Martin, Urban Jan, Záhorec Dominik.

Výuku střídavě v obou skupinách zajišťují:

Pondělí 11.5.2020        Ing. Martin Stejskal,            Ing. Miroslav Tesař

Úterý 12.5.2020          Ing. Martin Stejskal,            Mgr. Václav Drahoňovský

Středa 13.5.2020        Ing. Miroslav Tesař,            Mgr. Václav Drahoňovský

Čtvrtek 14.5.2020      Ing. Miroslav Tesař,            Mgr. Václav Drahoňovský

Pátek 15.5.2020       Ing. Martin Stejskal,            Mgr. Václav Drahoňovský

b) týden 18.5 – 22.5.2020   praktická výuka (odborný výcvik), čas: 6.45 hod. – 12.15 hod.

Pondělí 18.5.2020

Dílna M1, výuku zajišťuje Zdeněk Jančula:

Bari M., Boček M.,  Bogyo O., Dražil J., Hyka S., Chmurčiak A., Janoušek V., Klimeš P.                                                                   

Dílna A2, výuku zajišťuje Josef Hejsek:

Kožmín A., Krejčík V., Kvapil J., Lebeda J., Mára V., Maruška P., Mikeš M., Knespl J.

Dílna A1, výuku zajišťuje Jan Janíček:

Najmon V., Patrman J., Pažout L., Pažout M., Pova D., Sinek M., Urban J., Záhorec D.

Úterý 19.5.2020

Dílna Kovárna, výuku zajišťuje  Jaroslav Chládek:

Bari M., Boček M.,Bogyo O., Dražil J.,Hyka S., Chmurčiak A., Janoušek V., Klimeš P.                                                                   

Dílna Rukodílna R4, výuku zajišťuje Stanislav Mužíček:

Kožmín A., Krejčík V., Kvapil J., Lebeda J., Mára V., Maruška P., Mikeš M., Knespl J.

Dílna A1, výuku zajišťuje Jan Janíček:

Najmon V., Patrman J. Pažout L., Pažout M., Pova D., Sinek M., Urban J., Záhorec D.

Středa 20.5.2020

Dílna Kovárna, výuku zajišťuje Jaroslav Chládek:

Najmon V., Patrman J., Pažout L., Pažout M., Pova D., Sinek M., Urban J., Záhorec D.

Dílna Rukodílna č.4, výuku zajišťuje Stanislav Mužíček:

Bari M.,Boček M., Bogyo O., Dražil J., Hyka S.,Chmurčiak A., Janoušek V., Klimeš P.  

Dílna A2, výuku zajišťuje Josef Hejsek:

Kožmín A., Krejčík V., Kvapil J., Lebeda J., Mára V., Maruška P., Mikeš M., Knespl J.

Čtvrtek  21.5.2020   

Dílna Kovárna, výuku zajišťuje Jaroslav Chládek:

Kožmín A., Krejčík V., Kvapil J., Lebeda J., Mára V., Maruška P., Mikeš M., Knespl J.

Dílna Rukodílna R4, výuku zajišťuje Stanislav Mužíček:

Najmon V., Patrman J., Pažout L., Pažout M., Pova D., Sinek M., Urban J., Záhorec D.

Dílna M1, výuku zajišťuje Zdeněk Jančula:

Bari M., Boček M., Bogyo O., Dražil J., Hyka S., Chmurčiak A., Janoušek V., Klimeš P. 

Pátek 22.5.2020                                                                 

Dílna M1, výuku zajišťuje Zdeněk Jančula:

Bari M., Boček M., Bogyo O., Dražil J., Hyka S., Chmurčiak A., Janoušek V., Klimeš P.                                                                   

Dílna A2, výuku zajišťuje Josef Hejsek:

Kožmín A., Krejčík V., Kvapil J., Lebeda J., Mára V., Maruška P., Mikeš M., Knespl J.

Dílna A1, výuku zajišťuje Jan Janíček:

Najmon V., Patrman J., Pažout L., Pažout M., Pova D., Sinek M., Urban J., Záhorec D.

c) týden 25.5 – 29.5.2020   praktická výuka (odborný výcvik), čas: 6.45 hod. – 12.15 hod.

Středa 27.5.2020

Dílna M1, výuku zajišťuje Zdeněk Jančula:

Bari M., Boček M., Bogyo O., Dražil J., Hyka S., Chmurčiak A., Janoušek V., Klimeš P.                                                                   

Dílna A2, výuku zajišťuje Josef Hejsek:

Kožmín A., Krejčík V., Kvapil J., Lebeda J., Mára V., Maruška P., Mikeš M., Knespl J.

Dílna A1, výuku zajišťuje Jan Janíček:

Najmon V., Patrman J., Pažout L., Pažout M., Pova D., Sinek M., Urban J., Záhorec D.

Čtvrtek   28.5.2020

Dílna M1, výuku zajišťuje Zdeněk Jančula:

Bari M., Boček M., Bogyo O., Dražil J., Hyka S., Chmurčiak A., Janoušek V., Klimeš P.                                                                   

Dílna A2, výuku zajišťuje Josef Hejsek:

Kožmín A., Krejčík V., Kvapil J., Lebeda J., Mára V., Maruška P., Mikeš M., Knespl J.

 Dílna A1, výuku zajišťuje Jan Janíček:

 Najmon V., Patrman J., Pažout L., Pažout M., Pova D., Sinek M., Urban J., Záhorec D.

                  

      

Třída 3.BA, 1.Z  obor: 23-68-H/01 mechanik opravář motorových vozidel

a) týden 11.5 – 15.5.2020   praktická výuka (odborný výcvik), čas: 6.45 hod. – 12.15 hod.

Dílna M1, výuku zajišťuje Zdeněk Jančula:

Beneš M., Duben M., Hýbl P., Bϋrger J., Konejl R., Anděl F., Faix M., Kolomazník R.,Krůta V.                                                                                                         

Dílna A2, výuku zajišťuje Josef  Hejsek:

Smutný M., Hloušek Z., Šoukal J., Zappe F., Tomášek L., Jarý M., Macků M., Plaček J., Mauric T.

Dílna A1, výuku zajišťuje Jan Janíček:

Košnar M., Krejčí Š., Laube R.,Luštický L., Pařík J. Pechač J.,Vrátil L.,Hajlich M.,Staněk V.,Slánský V.                                                         

Dílna Rukodílna R4, výuku zajišťuje Stanislav Mužíček:

Pondělí 11.5.2020     Beneš M., Duben M., Smutný M., Hloušek Z., Košnar M., Krejčí Š.

Úterý 12.5.2020          Hýbl P., Bϋrger J., Šoukal J., Zappe F., Laube R., Luštický L.

Středa 13.5.2020        Konejl R., Anděl F., Tomášek L., Jarý M., Pařík J., Pechač J.

Čtvrtek 14.5.2020       Faix F., Kolomazník R., Macků M., Plaček J., Vrátil L., Hajlich M.

Pátek 15.5.2020         Krůta V., Mauric T., Staněk V., Slánský V.

b) týden 18.5. – 22.5.2020 teoretická výuka (odborné předměty), čas: 7.00 hod. – 12.00 hod.

- žáci budou rozděleni na 2 skupiny (11 + 17 žáků)

1.skupina-učebna č.1+8: 1.Z

2.skupina-učebna č.6: 3.BA

Výuku střídavě v obou skupinách zajišťují:

Pondělí 18.5.2020        Ing. Miroslav Tesař,            Ing. Oldřich Vojtěch

Úterý 19.5.2020           Ing. Martin Stejskal,            Ing. Oldřich Vojtěch

Středa 20.5.2020         Ing. Miroslav Tesař,            Ing. Oldřich Vojtěch

Čtvrtek 21.5.2020        Ing. Martin Stejskal,            Ing. Oldřich Vojtěch

Pátek 22.5.2020          Ing. Miroslav Tesař,            Ing. Oldřich Vojtěch

c) týden 25.5. – 29.5.2020   praktická výuka (odborný výcvik), čas: 6.45 hod. – 12.15 hod.

Pondělí 25.5.2020

Dílna M1, výuku zajišťuje Zdeněk Jančula:

Beneš M., Duben M., Hýbl P., Bϋrger J., Konejl R., Anděl F., Faix M., Kolomazník R.,Krůta V.                                                                                                         

Dílna A2, výuku zajišťuje Josef Hejsek:

Smutný M., Hloušek Z., Šoukal J., Zappe F., Tomášek L., Jarý M., Macků M., Plaček J., Mauric T.

Dílna A1, výuku zajišťuje Jan Janíček:

Košnar M., Krejčí Š., Laube R., Luštický L., Pařík J. Pechač J.,Vrátil L., Hajlich M, Staněk V.,Slánský V.

Úterý 25.5.2020

Dílna M1, výuku zajišťuje Zdeněk Jančula:

Beneš M., Duben M., Hýbl P., Bϋrger J., Konejl R., Anděl F., Faix M., Kolomazník R., Krůta V.                                                                                                         

Dílna A2, výuku zajišťuje Josef Hejsek:

Smutný M., Hloušek Z., Šoukal J., Zappe F., Tomášek L., Jarý M., Macků M., Plaček J., Mauric T.

Dílna A1, výuku zajišťuje Jan Janíček:

Košnar M.,Krejčí Š., Laube R., Luštický L.,Pařík J. Pechač J., Vrátil L., Hajlich M, Staněk V., Slánský V.

 

 

Třída 3.CI, obor: 36-52-H/01 instalatér

a) praktická výuka (odborný výcvik), čas: 6.45 hod. – 12.15 hod., zajišťuje Vladimír Teplý, dílna Instalatéři

11.5. -  13.5.2020 – Bureš T., Čerych J., Badalec Z., Louša Z., Pavlíček F., Rosecký L. 

14.5. -  18.5.2020 – Zítka P., Říha J., Jelínek V., Šanda D., Kašík M.

19.5. -  21.5.2020 – Tichý V., Tůma F., Tumlíř J., Tynkl R., Votýpka P.     

                               

b) týden 25.5. – 29.5.2020 teoretická výuka (odborné předměty), čas: 7.00 hod. – 12.00 hod., učebna č.6

Výuku zajišťuje:

Pondělí 25.5.2020        Ing. Jiří Bičík

Úterý 26.5.2020           Ing. Oldřich Vojtěch

Středa 27.5.2020         Ing. Martin Stejskal

Čtvrtek 28.5.2020        Ing. Jiří Bičík, Ing. Martin Stejskal

 

Třída 3.DZ, obor: 41 - 55 – E/01  opravářské práce                     

a) praktická výuka (odborný výcvik), čas: 6.45 hod. – 12.15 hod., zajišťuje Vladimír Brož, dílna M3

                    11.5.2020 – 22.5.2020, pracoviště M3 (velká hala – vedle soustružny)

                     (Fish Tomáš, Horák Jan, Marek Jan, Pomezný Marek, Šída Jiří)         

 

b) týden 25.5. – 29.5.2020 teoretická výuka (odborné předměty), čas: 7.00 hod. – 12.00 hod., učebna č.6

Výuku zajišťuje:

Pondělí 25.5.2020        Ing. Martin Stejskal

Úterý 26.5.2020           Mgr. Václav Drahoňovský

Středa 27.5.2020        Ing. Jan Salaba

Čtvrtek 28.5.2020      Mgr. Václav Drahoňovský

 

© SOU Hubálov 2020